Często zadawane pytania, P=Pytanie O=Odpowiedz

P: Czy Fix-A-Floor współdziala z ogrzewaniem podłogowym? O: Tak, wyłącz ogrzewanie przed reperacja i włącz 48 godzin po reperacji.

P: Czy Fix-A-Floor dziala tez na wiekszych powierzchniach? O: Tak, dziala na malych I duzych powierzchniach, do reperacji pod posadzka ceramiczna, podłoga marmurowa, łupkowa lub parkietami.

P: Czy mozna uzywac Fix-A-Floor na zewnatrz? O: Tak, Fix-A-Floor dziala w wewnatrz I na zewnatrz. Nie pozwol aby mroz chwycil podloge przed wyschnieciem.

P: Czy mozna yzywac Fix-A-Floor w basenie lub prysznicem? O: Nie, przy wysokiej wilgoci ten produkt nie jest rekomendowany. Ale mozna go uzyc po za prysznicem jezeli membrana przeciw wodna nie bedzie uszkodzona.

P: Czy Fix-A-Floor jest bezpieczny w uzytku? O: Tak, Fix-A-Floor nie jest toksyczny, nie palny I przyjazny dla srodowiska bo jest na bazie wody.

P: Czy mozna uzyc Fix-A-Floor do parkietow drewnianych? O: Tak, produkt dziala do skrzypiacych parkietow I laminatow.

P: Czy mozna uzyc Fix-A-Floor do przyklejenia calej plytki? O: Tak, rozprowac klej na podlodze pod plytka, poloz plytke pod ciezarem I zostaw na wyschniecie przez 24 godziny.

P: Czy trzeba położyć ciężary na reperowanym obszarze? O: Nie jest to konieczne ale rekomendowane podczas schniecia kleju aby uzyskac jak najlepszy rezultat.

P: Czy klej musi wydostać się z innych wywierconych otworów? O: Zwykle klej pojawia się w innym wywierconym otworze, jeśli nie, kontynuuj wypełnianie kolejnego otworu. Klej nadal rozprowadza się pod podłogą. Jesli widzisz klej wychodzacy z dziury, wypełniaj dalej inne dziury!

P: Jak długi jest okres trwałości Fix-A-Floor? O: okres trwałości nie otwartej tubki jest 2 lata, ale wtedy nigdy nie powinna być narażona na mróz.

P: Dlaczego klej jest zbrylony i słabo płynie? O: Został wystawiony na działanie mrozu, wtedy wymien klej.